Kripto HaberleriBitcoinPiyasa Düşerken Onlar Boş Durmuyor: Bitcoin Balinalarında Son Durum Ne?

Piyasa Düşerken Onlar Boş Durmuyor: Bitcoin Balinalarında Son Durum Ne?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz hafta sonu kripto para piyasalarında yaşanan ciddi düşüş sonrası lider kripto para birimi Bitcoin 42.000 $ seviyelerine kadar düşmüştü.

Bitcoin ve kripto para birimlerindeki yaşanan sert ve ani düşüş sonrası birçok yatırımcı büyük kayıplar yaşadı. Ancak bazı yatırımcılar kayıp psikolojisinden çıkıp Bitcoin ve diğer kripto paralardaki düşüşü fırsata çevirdi.

Piyasalardaki düşüşü fırsat bilen balinalar da Bitcoin alımları gerçekleştirmeye devam etti. Özellikle Bitcoin’i yasal para birimi olarak kabul eden El Salvador, bu düşüşlerde BTC aldığını ifade etmişti.

Hafta sonu yaşanan sert düşüşe sessiz kalmayan ve üçüncü en büyük Bitcoin balinası olarak bilinen kişi de bu düşüşü değerlendirmiş gibi görünüyor.

CryptoQuant’ın analisti VentureFounder, twitter üzerinden yaptığı paylaşımda söz konusu gizemli BTC balinasının Bitcoin’in 50.000 $’lık seviyeye çıkması ile birlikte ortalama 50.621$’lık bir fiyattan 2.702 BTC (yaklaşık olarak 140 milyon dolar ) satın alımı gerçekleştirdiğini açıkladı.

VentureFounder, ayrıca bu balinanın 22 Kasım’dan bu yana bugünün fiyatlarıyla 290 milyon dolar değerinde 5.624 Bitcoin biriktirdiğini ifade etti.

Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları