HaberlerKripto Para

Piyasa Düşerken Ünlü Borsa Kurucusundan Kripto Dünyasına 400 Milyon Dolarlık Yatırım Geldi!

Kripto para piyasasındaki düşüş trendi devam ederken ünlü borsa kurucusundan 400 milyon dolarlık yatırım geldi.

Huobi kurucu ortağı Du Jun ve Çinli Web3 yatırımcısı “BMAN” Lee bugün yaptıkları açıklamada, kripto projelerine yatırım yapmak üzere 400 milyon dolarlık yeni bir fon başlattıklarını söyledi.

BMAN Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ABCDE Capital adlı fonun yılda 10 ila 20 CEO’yu desteklemeye çalışacağını belirtti.

Fon öncelikle Blockchain altyapısı, açık finans ve kitlesel olarak benimsenme potansiyeli olan dijital uygulamalara odaklanacak.

Girişim, Bitcoin ve Ethereum ile birlike altcoinlerin de kendi zirve noktalarının çok altında işlem gördüğü, kripto tarihinin en kötü gerileme dönemlerinden birinin ortasında geldi.

Ancak bu son hamle, risk sermayedarı Andreessen Horowitz’in çöküş nedeniyle piyasadaki düşüş değerlemelerden faydalanmak istemesine de benzer özellikler taşıyor.

Şirket geçtiğimiz ay 4.5 milyar dolarlık bir fon oluşturmuştu.

BMAN, Kripto Paraların 1 Milyar Kullanıcıya Ulaşacağını Öngörüyor

Huobi Global’i kurucu ortağı Du Jun ile birlikte geliştiren BMAN, kripto paraların bir sonraki büyük döngüsüne kadar en az bir milyar kullanıcıyı kendine çekmesini beklediklerini söyledi.

Blockchain Merkezli Bir Geliştirme Ekosistemi anlamına gelen ABCDE, hizmetlerini desteklemek için BMAN ve Jun’un önceki girişimlerinden elde edilen kaynaklardan yararlanacak.

BMAN, yaptığı açıklamasında konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

Bir sonraki döngüde kriptonun 1 milyar kullanıcıya ulaşacağına inanıyoruz ve her zaman olduğu gibi geliştirmeye devam edeceğiz.

Hem Jun hem de BMAN, Web3’te halihazırda tanınan aktörler ve başka projeleri de bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu