Kripto HaberleriBitcoinPlanB Bitcoin'deki (BTC) Düşüşü Yorumladı! Ayılar Kazanacak Mı?

PlanB Bitcoin’deki (BTC) Düşüşü Yorumladı! Ayılar Kazanacak Mı?

Takip et

10 Kasım’da yeni zirvesi 69.000 $’a ulaşarak ATH’sini tazeleyen Bitcoin, yaklaşık bir aydır düşüyor.  Son olarak bir günde yaşadığı 10.000 $’lık geri çekilmenin oluşturduğu korku atmosferi fiyatın toparlanmasını zorlaştırıyor.

ABD piyasalarının haftaya nasıl başlayacağına ilişkin belirsizlik fiyatta bir miktar daha geri çekilme yaşanmasına neden oldu.

Artan küresel riskler sadece Bitcoin’i değil ABD’deki teknoloji hisselerini de etkiledi. Riskli ürünlerden kaçış devam ederken piyasa açılışı öncesi ABD vadeli teknoloji hisselerindeki satışların devam ettiğini görüyoruz.

Bitcoin’e ilişkin analizleri ile ön plana çıkan analist PlanB’den yüreklere su serpen bir yorum geldi.

1,6 milyon takipçisi bulunan analist, Bitcoin Realized Cap indikatörünü paylaşarak “İndikatör Marttaki 58,800 $ kapanışından itibaren yükselmeye devam ediyor “dedi ve ekledi:

“Topu sonsuza kadar suyun altında tutamazsınız.”

Bugünkü düşüş sonrası da Bitcoin’i değerlendiren analist bir görsel paylaştı. Görselde ayıların Bitcoin’i suyun altında tutmaya çalıştıkları görülüyor.

Plan B bu düşüşlerin Bitcoin’in gerçek değeri ile ilgili olmadığını düşünüyor. Her ne kadar zincir içi veriler tarafına baktığımızda Plan B’nin haklılık payı olduğunu düşünsek de teknik görünümün bozulması can sıkıcı olmaya devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları