Altcoin

Polkadot (DOT) İçin Son Durum: 395 Milyon Dolar Aktarıldı

Polkadot'a bu hafta gelen yatırımların toplam miktarında azalma var.

Ethereum’un en büyük rakiplerinden olan Polkadot ağına bu hafta gelen yatırımların genel miktarında biraz azalma olsa da durum gelecek vaat etmeye devam ediyor. Son 7 günlük verilere bakıldığında Polkadot ağına gelen toplam yatırımların 395 milyon doları bulduğu görülüyor.

Polkadot’a Yönelik Yatırım 400 Milyon Dolara Yaklaştı

Şubat ayının son haftasında gelen yatırımların toplam miktarı ise 492 milyon dolar olduğu görülüyor. Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’a geçtiğimiz hafta gelen toplam yatırımın ise 91 milyon dolar olduğu görülüyor.

Bu da artık Polkadot ağı tabanlı kripto para projelerinin daha fazla dikkat çektiğini göstermekte. Lider kripto para birimi Bitcoin’e ise geçtiğimiz hafta 288 milyon dolarlık yatırım gelmiş durumda.

Polkadot’a yönelik yatırımların artmasında önemli bir faktör ise Dubai merkezli FD7 Ventures’ın yatırımı oldu.

Dubai merkezli FD7 Ventures tarafından ADA ve DOT’a 250 milyon dolarlık yatırım yaptığı biliniyor. Bu yatırımın iki ağdaki farklı kripto para projelerine yönelik olduğu belirtildi.

DOT fiyatının yükselişi özellikle ADA’nın yükselişi nedeniyle gölgelenmiş olsa da yakın zamanda bu yatırımlar ile yeniden yükseliş yaşanması muhtemel.

Ethereum’un kurucu ortaklarından Gavin Wood tarafından hayata geçirilen Polkadot, parachain teknolojisi sayesinde daha fazla kullanım ve hacim elde edebilir. Bu da uzmanların DOT fiyatı için yeniden 40 dolar üstüne çıkışın kapısını aralayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu