Kripto HaberleriPolkadotPolkadot (DOT) Kurucusundan Müjde Geldi: 774 Milyon Dolar Geliyor

Polkadot (DOT) Kurucusundan Müjde Geldi: 774 Milyon Dolar Geliyor

Takip et

Ethereum’un kurucu ortağı Gavin Wood tarafından geliştirilen ve geleceğin teknolojisini içerdiği ifade edilen Polkadot (DOT), önemli gelişmelere hız kesmeden devam ediyor.

Polkadot’un geçtiğimiz hafta %25’lik rallisinden sonra konsolidasyon yaşamaya başladığı ve yatay seyrettiği görülmüştü. Şimdi ise beklenen parachain satışlarından önce bir müjde daha verildi.

Polkadot, Beklenen Etkiyi Yaşatacak mı?

Polkadot’un yıllardır beklenen ve büyük bir etki yaşatacağı düşünülen parachain satışlarından önce konuşan kurucu Gavin Wood, 774 milyon dolar müjdesini verdi.

Wood, şu an Polkadot hazinesinde 18.936.300 DOT bulunduğunu vurguladı ve bunun ağda yavaşça yakılmasından ziyade başka bir şey için kullanılacağının altını çizdi.

Gavin Wood, ağda değerli olabilecek projelere fonlama yapmayı ve hazinedeki fonları bunun için kullanmayı düşünüyor.

Gavin Wood konu hakkında yayınladığı gönderisinde 776 milyon dolarlık DOT hazinesinin Polkadot yönetiminin “değerli” olduğunu düşündüğü fikirler ve projeler için kullanılacağını ifade etti.

Ağın büyümesi için DOT yatırımcılarının fikirlerini sunabileceğini de vurgulayan Gavin Wood, aslında Binance’in attığı adımın bir benzerini atmış gibi gözüküyor.

Binance kripto para borsası kısa süre önce yaptığı açıklamada Binance Smart Chain ekosistemini desteklemek için 1 milyar dolarlık fonlama açtığını vurgulamıştı.

Parachain satışları çok yaklaşan Polkadot ise bunun benzerini daha düşük bütçe ile yapıyor. 11 Kasım tarihinde büyük parachain satışları başlayacak ve bu fonlama haberi ile birlikte yeni projelerin çok daha büyük sükse yapması muhtemel.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları