AltcoinHaberlerKripto Para

Popüler Analist Aralık Ayında 10x Beklediği Altcoinleri Paylaştı!

Aralık ayına ilişkin tahminler ön plana çıkmaya başladı.

Popüler kripto youtube kanalı Altcoin Daily’den analist Austin Arnold, 2021 yılının son ayında 10x yapabilecek potansiyele sahip olduğunu düşündüğü 7 altcoini takipçileri ile paylaştı.

Ardana (DANA)

Analist listesinde 1. sırada Ardana’ya (DANA) yer verdi. Analist, Ardana’nın Near protokolü ile ortaklığının bir parçası olarak Cardano ve NEAR arasında varlık transferi için bir köprü kuracağını söyledi.

“İşbirliği, her iki kuruluşun da gelişen blok zinciri teknolojisi ekosisteminde yeni büyüme yollarını keşfetmesine yardımcı olacak ve gelecekte blok zinciri ölçeklenebilirliği için bir dönüm noktası olacağını kanıtlayacak.”

Audius (AUDIO)

Listenin 2. sırasında merkezi olmayan bir müzik paylaşım ve akış protokolü olan Audius (AUDIO) yer aldı.

Analist, Audius’un kısa süre önce kullanıcılarının Ethereum ve Solana’da bulunan NFT’lerini Twitter, Discord ve diğer web sitelerinde sergileyebilecekleri büyük bir yenilik açıkladığına dikkat çekerek Audius’un NFT’leri ana akım haline getirmek için büyük bir adım attığını belirtti.

Celsius (CEL)

Listenin 3. sırasında bankacılık ve finansal hizmetler platformu olan Celsius (CEL) yer aldı.

Kripto para birimi borç veren Celsius’un Bitcoin madenciliğine 500 milyon dolarlık yatırım yaptığına değinen analist, “Celsius, bu eğilime ilgi duyan madencilik dışı birçok şirketten sadece biri.” dedi.

Mina Protokolü (MINA)

Listenin 4. sırasında DApp’leri daha verimli çalıştırmak için oluşturulmuş minimal bir “özlü blok zinciri” olan Mina Protokolü (MINA) yer aldı.

Modefi (MOD)

Listenin 5. sırasında ise akıllı sözleşmeler aracılığıyla entegrasyon için zincir üzerindeki verilerin gerçek anlamda merkezsizleştirilmesini güçlendiren Oracle blok zinciri çözümleri geliştiren bir proje olan Modefi (MOD) yer aldı.

Analist Modefi için “Bir oracle çözümü olarak Chainlink ile karşılaştırılabilir, ancak özellikle merkezi olmayan toplu oracle çözümü, isteğe bağlı oracle özelliği ve Oracle pazarı ile kesinlikle farklı ve kendisini büyük ölçüde farklılaştırıyor.” dedi.

OriginTrail (TRAC)

Listenin 6. sırasında dünyanın ilk merkezi olmayan bilgi grafiği olan OriginTrail (TRAC) yer aldı.

Analist, OriginTrail için yakında Polkadot ekosisteminde açık artırmaya çıkacak parachain projelerinden biri olacağını söyledi.

Rarible (RARI)

Listenin son. sırasında ise bir NFT pazar ve düzenleme platformu olan Rarible (RARI) yer aldı.

Analist Rarible’nin yakın zamanda, NFT yaratıcılarını toplulukla buluşturmak amacıyla Rarible Messenger özelliğinin lansmanını duyurduğunu belirtti.

“Rarible Messenger aynı zamanda blok zinciri aracılığıyla herhangi biriyle bağlantı kurmanın en kullanıcı dostu yoludur ve kullanıcıların birbirlerinin cüzdan adreslerini girerek iletişim kurmasına olanak tanır.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu