Binance CoinEOSLitecoin

Popüler Analist Kaleo, Üç Altcoin İçin “Büyük Beklentilere” Sahip

Analist Kaleo, BNB, LTC ve EOS için olumlu konuştu.

Kripto para piyasasının son dönemde elde ettiği yükseliş, kesinlikle kitlelerin sektöre girişini de hızlandırdı. Şu an için dünyanın dört bir yanında kripto para yatırımı yapan kişileri bulmak mümkün ve ünlü bir analist insanları sektöre çeken yükselişin devam edeceğini düşünüyor.

BNB İçin Hedef 1.000 Dolar

Popüler kripto para analisti Kaleo, tam olarak üç altcoin sıraladı ve bunlarla ilgili inanılmaz beklentilere sahip olduğunu ifade etti. Analistin sıraladığı altcoinler arasında ilk sırayı ise Binance Coin (BNB) almış gibi gözüküyor. Kaleo, Binance Coin (BNB) fiyatının 680 dolar direncini kırmasından sonra direkt olarak 1.000 dolara kadar çıkabileceğini düşünüyor.

BNB gerçekten de 680 doları üç kere test etti ancak burayı kıramayıp 600 dolar seviyesine kadar çekildi. Analist bu sefer ise kırılımla beraber 1.000 doların geleceğini düşünüyor.

Popüler analistin dikkat çektiği bir diğer kripto para birimi ise Litecoin oldu. LTC’nin direkt olarak BTC’nin yükselişini takip edeceğini düşünen Kaleo, LTC fiyatının 500 dolar altında olduğu her gün spot alım yaptığını belirtti. Analistin LTC için hedefinin ise 2.000 dolar olduğu görülüyor.

Kaleo son olarak ise EOS için yükseliş vaktinin gelmiş olabileceğine değindi. EOS’un kendi kripto para borsasını kuracağı haberi ile fiyat %30 yükselişe geçse de analistin hedefinin EOS için 23 dolar olduğu görülüyor. EOS bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 13 dolardan işlem görmekte.

*Haber verme hakkı kapsamında paylaşılan bu haber herhangi bir yatırım ve finansal tavsiyesi niteliği taşımaz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu