HaberlerXRP

Popüler Avukat: “Eski Bir SEC Belgesine Ulaştım Bu Belge Ripple (XRP) Davasının Kaderini Belirleyebilir.”

Jeremy Hogan Ripple davasına ilişkin son görüşlerini paylaştı.

SEC davasının gölgesinde büyümeye devam eden XRP’de yatırımcıların uzun süredir bekledikleri 1$ hedefine ulaşıldı.

Yatırımcılar ve analistler XRP’nin 1$’a ulaşması için SEC tarafından açılan davanın olumlu sonuçlanması gerektiğini ifade etmelerine rağmen XRP’nin erken davranarak ilk hedefine ulaşması davanın olumlu sonuçlanacağına ilişkin beklentinin satın alındığını gösteriyor.

Ripple yatırımcısının yüzünü güldürürken, popüler avukat Jeremy Hogan’dan Ripple davasına ilişkin bir yorum geldi.

Davayı incelediği sırada eski bir SEC belgesine ulaştığına belirten Hogan “SEC 2016 yılında Ripple hakkında düzenlediği bir belgede onun için “dijital para birimi şirketi” ifadesi kullanıyor. Bu 2015 yılında Ripple ile ilgili verilen FinCEN kararına uyumlu görünüyor. O zamanlarda Ripple ve XRP’yi bir para birimi olarak gören SEC şimdilerde bunun aksini iddia ediyor. SEC bu çelişkiyi mahkemeye açıklamalıdır.” dedi.

Hogan, ulaştıkları bu belgenin davanın kaderini belirleyebileceğini düşünüyor.

Ripple’da tüm zamanların en yüksek seviyesi 3.78$. Ripple hakkında açılan dava sonuçlanmadan böyle bir atak yapacak mı takip ediyor olacağız.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu