binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Blockchain Ağında Beklenmedik Kesinti! Geliştiricilerden Açıklama Bekleniyor! İşte Detaylar

Popüler Blockchain Ağında Beklenmedik Kesinti! Geliştiricilerden Açıklama Bekleniyor! İşte Detaylar

L3 blok zinciri projesinde, 11 saati aşan bir süre boyunca blok üretimininde duraklama yaşanarak önemli bir kesintiyle karşılaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

L3 blok zinciri projesi Degen Chain, 11 saati aşan bir süre boyunca blok üretimini durdurarak önemli bir kesintiyle karşılaştı.

Degen Chain’in 11 Saatten Fazla Süredir Blok Üretimi Durdu, Nedeni Bilinmiyor

Daha önce a16z tarafından desteklenen bir girişim olan Syndicate tarafından geliştirilen Degen Chain’in Arbitrum Orbit teknolojisini kullanması, blok üretim faaliyetlerinin beklenmedik bir şekilde durmasıyla ilgili soru işaretleri yaşattı.

İlgili Haber  Ripple CEO'su Brad Garlinghouse'tan Dikkat Çekici Uyarı: 'ABD Hükümeti Bu Stablecoinin Peşinde!'

Merkeziyetsiz finans (DeFi) çözümlerine yönelik yenilikçi yaklaşımıyla bilinen Degen Chain’in görünürde herhangi bir açıklama olmaksızın kesinti yaşaması, hem kullanıcılar hem de yatırımcılar arasında endişelere yol açtı.

Syndicate’in son teknoloji altyapısı üzerinde faaliyet gösteren platform, benzersiz özellikleri ve daha geniş Farcaster ekosisteminde önemli bir bileşen olan Gas token DEGEN’i kullanıyor.

Farcaster ağındaki en büyük coinlerden biri olarak lanse edilen Gas token DEGEN, işlemlerin kolaylaştırılmasında ve Degen Chain ekosistemindeki çeşitli işlevlerin güçlendirilmesinde önemli bir rol oynuyor.

Bununla birlikte, blok üretiminin durması şüphesiz DEGEN’in işlevselliğini ve likiditesini etkiledi ve paydaşları kesintiye neden olan altta yatan sorunlara açıklık getirmeye sevk etti.  Henüz geliştiriciler tarafından konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail