binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Blockchain Projesinin CEO'sundan Airdrop Açıklaması: "Airdrop'a Katılan Kullanıcıların Çoğu Kriterleri Karşılamıyor!"

Popüler Blockchain Projesinin CEO’sundan Airdrop Açıklaması: “Airdrop’a Katılan Kullanıcıların Çoğu Kriterleri Karşılamıyor!”

Önde gelen bir blok zinciri projesinin CEO'su, airdrop için uygun adreslerin önemli bir kısmının kriterleri karşılamayabileceğini öne sürdü.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen bir blok zinciri projesi olan LayerZero’nun (ZRO) CEO’su Bryan Pellegrino, yaklaşan bir airdrop için uygun adreslerin geçerliliğine ilişkin endişelerini dile getirerek, önemli bir kısmının kriterleri karşılamayabileceğini öne sürdü.

LayerZero CEO’su Airdrop Uygunluğu için Adreslerin Geçerliliğini Sorguluyor

Pellegrino yaptığı açıklamada, projeyle ilişkili adreslerin neredeyse yarısının yalnızca tek bir işlemde yer aldığını vurguladı. Bu gözleme dayanarak, toplam 6 milyon adresten sadece 400,000 ila 800,000’inin gerçek olabileceği tahmininde bulundu.

Bu açıklama, airdrop için önemli etkilere sahiptir ve potansiyel olarak uygunluğu başlangıçta beklenenden daha küçük bir adres alt kümesiyle sınırlandırmaktadır.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance'ten Delist Duyurusu! Dört Altcoin İşlem Paritesi Spot İşlemlerden Delist Edildi!

Adreslerin yalnızca %6,67 ila %13,33’ünün kriterleri karşılayabileceği düşünüldüğünde, Airdrop’un kapsamı daha önce öngörülenden önemli ölçüde daha dar olabilir.

CEO’nun açıklamaları, kripto para ekosisteminde Airdrop’lara ve diğer dağıtım mekanizmalarına katılan adreslerin doğruluğunun ve meşruiyetinin sağlanmasının öneminin altını çiziyor.

Projeler topluluklarıyla etkileşim kurmaya ve tokenları adil bir şekilde dağıtmaya çalıştıkça, adreslerin gerçekliğini doğrulamak adalet ve şeffaflığı korumak daha önemli hale geliyor.

Pellegrino’nun gözlemleri, token dağıtımlarının bütünlüğünü artırmaya yönelik adres doğrulama yöntemleri ve stratejileri hakkında blok zinciri topluluğu içinde tartışmalara yol açıyor.

Sektör gelişmeye devam ettikçe, paydaşlar güven ve hesap verebilirlik standartlarını koruma çabalarında uyanık kalmalıdır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail