binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Memecoin Gizlilik Odaklı Yeni Ağını Tanıttı! Fiyatta Ani Yükseliş Gerçekleşti!

Popüler Memecoin Gizlilik Odaklı Yeni Ağını Tanıttı! Fiyatta Ani Yükseliş Gerçekleşti!

Shiba Inu, gizliliği artırmayı amaçlayan stratejik bir hamleyle, gizlilik odaklı yeni bir ağ başlattığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Shiba Inu, SHIB token sahipleri için gizliliği artırmayı amaçlayan stratejik bir hamleyle, Shibarium blok zincirinin üzerinde gizlilik odaklı yeni bir ağın başlatıldığını duyurdu.

Shiba Inu, SHIB Token Sahiplerini Korumak için Gizlilik Odaklı Ağını Tanıttı

Bu gelişme, Shiba Inu ekosistemi için önemli bir kilometre taşına işaret ediyor ve yerel tokenı TREAT, bu yenilikçi gizlilik katmanına güç verecek.

Ünlü açık kaynak kriptografi firması Zama ile işbirliği yapan Shiba Inu, gizliliğin korunmasına yönelik çığır açan bir yaklaşıma öncülük ediyor.

Tamamen Homomorfik Şifreleme (FHE) olarak bilinen yeni mekanizma, geliştiricilerin şifre çözmeye ihtiyaç duymadan güvenilmeyen alanlardaki verilerden yararlanmasına olanak tanıyan son teknoloji bir aracı temsil ediyor.

Bu girişim SHIB token sahipleri için zincir içi gizlilik standartlarını yükseltmeyi ve kişisel ve işlemsel bilgilerinin gizliliğini sağlamayı amaçlıyor.

Shiba Inu’nun takma isimli kurucusu Shytoshi Kusama, bu hamlenin önemini vurgulayarak ekosistemdeki kullanıcı verilerinin korunmasındaki rolünün altını çizdi.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Bybit'ten Bir Listeleme Duyurusu Daha Geldi!

Gizlilik katmanının entegrasyonu, geliştiricilerin Ethereum blok zincirindeki işlemleri verimli bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış bir katman 2 çözümü olan Shibarium’un üstünde özel bir ağ kurmalarını sağlayacak.

Kusama, iki kuruluş arasındaki ayrımı netleştirerek ayrı işlevlerinin ve entegrasyonlarının ardındaki mantığın önemini vurguladı.

Ağustos ayında faaliyete geçen Shibarium, finansal hizmetlerden oyunlara kadar çeşitli uygulamalara hizmet veren dinamik bir ekosistem olarak ortaya çıkmıştır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail