BitcoinHaberlerKripto Para

Popüler Risk Sermayesi Şirketi Kripto Para Fonu Kurdu! “Mega Trend Olacak”

"Kripto paralar mega trend olacak"

Kripto paralara duyulan ilginin devam edeceğini düşünen risk sermayesi şirketleri kripto para fonu kurmaya ve mevcut fonları büyütmeye devam ediyor.

Risk sermayesi şirketi Squoia Capital’in de 500-600 milyon dolarlık bir fonla sektöre gireceği ifade edildi.

Fon, topladığı 600 milyon doları kripto paralara yatıracak. Fonun DeFi’nin pek çok nimetinden yararlanmayı hedeflediği ifade edilirken, stakeden likidite sağlamaya kadar pek çok alternatifin kullanılacağı ve fonun aktif olarak yönetileceği ifade edildi.

1972 yılında kurulan Squoia Capital dünyanın en eski ve başarılı risk sermayesi şirketlerinden birisi olarak biliniyor. Söz konusu fon, şirketin ilk kripto fonu olacak.

Squoia Capital’in ortağı Shaun Maguire yeni kripto fonlarına ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle kripto para borsalarında listelenmiş tokenler olmak üzere, henüz listelenmemiş tokenlere de yatırım yapacağız.

Bir çok kurucumuz kripto paralarını yönetmede aktif bir rol üstlenmemizi istiyor. Bu yeni fon bize daha da derinden bağlanma esnekliği sağlıyor.

Biz sadece tokenleri elimizde tutmak yerine onları stake etmeye, likidite sağlamaya, yönetimine katılmayı hedefliyoruz.

Henüz başlangıçtayız. Kripto yeni büyümeye başladı ve bu devam edecek. Kripto önümüzdeki 20-30 yıl içerisinde en büyük mega trend olacak.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu