Sponsorlu

Prisma Analytics, Dell Technologies ve CryptoDATA Tech, Edain takas edilebilir lisans anahtarının resmi lansmanına ev sahipliği yapacak

Prisma Analytics GmbH, Dell Technologies ve CryptoDATA Tech, yenilikçi bir proje için bir araya geldi ve ön satış döneminin başlangıcını işaret ederek 29 Eylül’de EDAIN adlı tokenlerinin çevrimiçi lansmanını duyurdu.

Edain, verilerin somut bir biçimde nicelleştirilmesini ve dünyadaki herhangi bir kullanıcının kolayca erişebileceği yeni bir bilgi endüstrisinin gelişimini temsil eder.

Takas Edilebilir Lisans Anahtarı (TLK), takas edilebilir birim (EAI belirteci) aracılığıyla aktifleştirilebilen değer yaratmak amacıyla bir bilgi ölçüm birimini temsil eder ve C+8 platformu tarafından oluşturulan bilgiye kullanıcı erişimi sağlar. Yenilikçi C+8 platformu, Prof. Dr. Hardy F. Schloer’in teknolojik patentlerine göre ve bu patentler temelinde geliştirilmiştir.

Prisma Analytics ve CryptoDATA Tech arasındaki ortaklık tarafından geliştirilen ve desteklenen Edain, her insanın devrim niteliğindeki C+8 Technology®’ye erişimini sağlamak üzere tasarlanmış, takas edilebilir bir lisans anahtarıdır; büyük veri analiz araçlarına dayalı dönüştürücü bir yapay zeka ortamıdır.

Prof. Dr. Hardy F. Schloer, Prisma Analytics GmbH Kurucusu ve CTO’su: “Edain TLK, C+8 Technology erişiminin ve dolaylı olarak en büyük olmak üzere tasarlanmış geniş bir merkezi bilgi havuzuna erişimin anahtarını temsil ediyor, insanlık tarihinin en erişilebilir bilgi kaynağı C+8 bilgi veritabanını kullanan bilgi uygulamalarının dinamik olarak genişleyen kitaplığı sayesinde, kullanıcılar sosyal eğilimler ve jeopolitikten risk tanımlama, güvenlik tehditleri, tahmine dayalı modelleme ve meşhur samanlıkta “iğneyi bulmaya” kadar her şeyi araştırabilecekler.”

Prisma Analitik Hakkında

Prisma Analytics GmbH, üst düzey karar vericilerin artan taleplerine yakından uyacak şekilde uyarlanmış ürünler oluşturmak için büyük veri analizini ve yapay zekayı birleştirir.

Şirket, her türden Büyük Veriyi ve herhangi bir kaynaktan sürekli olarak işleyen C+8 veri modelini, gerçek dünyanın ve tarihinin dinamik bir kopyasını haritalayan, tamamen genelleştirilmiş, denetimsiz, kendi kendini organize eden bir veri ortamına çok boyutlu ve nedenselliğe dayalı bir bilgi ağı geliştirmiştir.

İş modeli perspektifinden bakıldığında, teknoloji, yazılım geliştiricilerin üzerinde çok çeşitli uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan bir platform görevi görür. Prisma Analytics tarafından başlatılan ilk uygulama, hisse senedi fiyat hareketlerinin analizi için C+8 veri modelinin yerel tahmin yeteneklerini (makine tarafından oluşturulan sezgi) kullanan benzersiz bir tahmine dayalı analitik çözümü olan Decision Point’tir.

CryptoDATA Teknolojisi Hakkında

CryptoDATA Tech, Blockchain teknolojisini kullanarak BT çözümleri sağlamak için siber güvenlik, şifreli telekomünikasyon ve yapay zeka alanlarında faaliyet gösteren bir Rumen şirketidir.

CryptoDATA Tech, küresel siber güvenlik pazarında bir yenilikçidir ve Romanya’da geliştirilen şifreli ve güvenli cihazlarda uygulanan en güçlü şifreleme protokolü olan Voice Over Blockchain Protocol®’ü (VOBP) geliştirmesiyle tanınır. www.kriptodata.com

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu