Kripto HaberleriHaberlerProf. Dr. Özgür Demirtaş'tan Kripto Para Uyarısı! "Bu Kişilerin Koinlerine Yatırım Yapmayın"

Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan Kripto Para Uyarısı! “Bu Kişilerin Koinlerine Yatırım Yapmayın”

Takip et

Sabancı Üniversitesi’nde Finans Kürsü Başkanı olan Prof. Dr. Özgür Demirtaş kripto paralarla ilgili bilgilendirici videolarının yanı sıra uyarılarıyla da sık sık gündeme geliyor.

Pek çok yatırımcı tarafından sevilen ve Twitter’da 4,3 milyon takipçisi bulunan Demirtaş yine bir kripto para uyarısıyla gündeme geldi.

Ülkedeki finansal okur yazarlık seviyesinin çok düşük olduğuna dikkat çeken hoca, pek çok hatanın buradan kaynaklandığını belirtti.

Daha önce de birilerinin tavsiyesiyle yatırım yapılmaması gerektiğini söyleyen Demirtaş bu uyarısını yineledi ve “Tüm paranızla tek bir ürüne yatırım yapmayın” dedi.

Kripto paralar konusunda da “Türkücü, Şarkıcı vs gibi kişilerin çıkardığı koinlere yatırım yapmayın” diyerek yatırımcıları uyardı.

“Sevgili Arkadaşlar:

Ülkemizdeki Finansal Okur Yazarlık çok düşük. O yüzden hata yapıyoruz.

Sizlerden ricam arkadaş tavsiyesi ile yatırım yapmamanız. Tüm paranızı TEK bir yatırıma yatırmamanız. Türkücü, Şarkıcı vs gibi kişilerin çıkardığı koinlere yatırım yapmamanız.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları