binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizQCP Capital Yatırımcıların Haziran Ve Aralık Bitcoin Beklentilerini Açıkladı! 2024'te 100 Bin...

QCP Capital Yatırımcıların Haziran Ve Aralık Bitcoin Beklentilerini Açıkladı! 2024’te 100 Bin Dolar Görülecek Mi?

QCP Capital analistleri opsiyon yatırımcılarının Bitcoin fiyatında yükselişe geçtiğini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve altcoinlerde kritik bir haftaya girilirken son 24 saatte piyasada bir yükseliş görüldü.

BTC bugün 63.000 doların üzerine iğne atarken, yazım esnasında 62.930 dolar seviyesinde seyrediyor.

Yatırımcılar bu hafta ABD TÜFE ve ÜFE verileri ile FED Başkanı Jerome Powell’ın konuşmasına odaklanmışken QCP Capital analistlerinden yeni bir analiz geldi.

İlgili Haber  Bitcoin ABD Enflasyon Verisi Öncesinde Yükselişe Geçerken Analist Uyardı! BTC İçin Beklediği İki Senaryoyu Açıkladı!

Bu noktada Bitcoin’de şahin sürprizler dışında 60.000 doların güçlü bir destek seviyesi olduğunu belirten analistler, BTC fiyatı konsolide olmaya devam etse bile yükselişin devam etmesini bekliyor.

Son olarak opsiyon yatırımcılarının da yükselişe geçtiğini belirten analistler yatırımcıların Haziran ayında Bitcoin‘de 65.000 dolar, Aralık ayında 90.000- 100.000 dolar arasını beklediğini söyledi.

” Bitcoin, FED’in şahin yorumlarının tetiklediği Cuma günü yaşanan %5’lik kayıpların çoğunu telafi etti.

Piyasa bu hafta sıralanan çeşitli makro olayları sindirirken fiyat hareketinin burada kesintiye uğrayacağını düşünüyoruz:

Salı: ABD ÜFE, Powell konuşacak / Çarşamba: TÜFE, Perakende Satışlar

Geçen haftaki güçlü yükseliş göz önüne alındığında düşük seviyelere rağmen 60 bin dolar şahin sürprizler dışında hala güçlü bir destek seviyesi gibi görünüyor.

Genel olarak, piyasa FED’den daha fazla netlik alırken BTC fiyatı burada konsolidasyona devam etse bile, BTC yapısal olarak yükseliş eğilimini sürdürüyor.

Bugünkü opsiyon akışında BTC alıcıları Haziran ayında yükselişe geçti (65 bin dolar) ve BTC Aralık ayında yükselişe geçti (90 bin ila 100 bin dolar).”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail