Blockchain

R3 Yeni Ofis Açıyor: Yeni İşe Alımlar Yapacak

Kurumsal Blockchain şirketi R3 yeni ofis arıyor.

85 kişilik ofisinin artık yeterli gelmemesi sonrasında R3 tarafından yeni mühendislik ofisi aramalarının başladığı ve kısa süre içerisinde Londra’da yeni bir ofis yerinin belli olmasının beklendiği belirtildi. 2020 yılına kalmadan yeni ofisin açılacak olduğu, beraberinde daha fazla insanın mevcut ofis ve yeni mühendislik ofisinde işe alınacak olduğu açıklandı. Blockchain teknolojisi ürünleri sunan ve bunu kurumsal şirketler ile birlikte ortak çalışmalar ile güçlendiren R3, İngiltere’de beklediğinden daha hızlı büyüdü ve bu büyüme sonucunda ofisi yeterli gelmemeye başlamış durumda.

İngiltere’de kurulacak olan yeni ofisinin yerini ve zamanını yakın bir sürede açıklaması beklenen R3 tarafından konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Blockchain teknolojisi İngiltere’de son 1 yıldır daha fazla ilgi görmeye başlarken, milyonlarca insanın yaşantısına dolaylı ve direkt yoldan dokunacak olan yeni teknolojinin şirketler tarafından da çok fazla takip edildiği biliniyor. İngiltere’de kripto para borsalarından daha fazla Blockchain teknolojisi çalışmaları yapılıyor ve Blockchain şirketlerinin sayısı giderek daha fazla artıyor.

R3 ve diğer Blockchain şirketlerinin ortaklıklar kurarak daha fazla güçlenmesi de gelecekte mümkün olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu