BitcoinHaberlerKripto ParaSolana

Race Capital 2022 İçin Bu Kripto Paralara Yöneldi!

Alfred Chuang 2022 yılına dair beklentilerini paylaştı.

Risk Sermayesi şirketi Race Capital CEO’su Alfred Chuang, yakın bir tarihte CNBC ile gerçekleştirdiği raporda, 2021 yılında gösterdikleri performanslar ile adından sıkça söz ettiren Bitcoin ve Solana’ya dair önemli açıklamalarda bulundu.

2021 yılının son günlerinde yaptığı röportajda Bitcoin’in 2022 yılında 100.000 $’ı aşabileceğini söyleyen Alfred Chuang, BTC ile ilgili düşüncelerini yineleyerek, BTC dışında Solana’da da yükseliş beklediğini ifade etti.

Kripto paralara yönelik kurumsal benimsemedeki artışın yanı sıra kripto piyasasındaki büyümenin de Bitcoin ve Solana’daki yükselişi tetiklediğini belirten Race Capital CEO’su, Solana’nın içerdiği benzersiz teknoloji nedeniyle yükselişine devam edeceğini savundu.

Gelişen teknoloji nedeniyle yatırımların kripto pazarına aktığını düşünen Chuang, “Teknolojide şimdiye kadar gördüğüm en heyecan verici zamanı yaşıyoruz” diyerek yükseliş döneminde olduğumuzu söyledi.

“Bitcoin ve Solana gibi diğer birinci katman kripto para birimleri konusunda iyimseriz.
Para birimlerinin ticaretinde çok daha geniş bir kitleye ulaşabilmek için çok daha demokratik hale getirilecek finansal ürünler yaratma konusunda bir heyecan var.”

Race Capital CEO’su şirketin, Solana ile ilgili birkaç projeye ve değeri geçen yıl önemli ölçüde artan FTX borsasına yatırım yaptığını açıkladı.

Chuang ayrıca SOL’un potansiyeline dayanarak, risk sermayesi şirketlerinin Blockchain merkezli projelere desteğini arttıracağına inandığını belirtti.

Alfred Chuang’un Solana ile ilgili düşünceleri, FTX borsasının genç CEO’su Sam Bankman Fried’in düşünceleri ile benzerlik taşıyor. Zira FTX CEO’su da Ethereum ile rekabet ettiğini gösteren benzersiz bir temel teknoloji kullandığını belirterek SOL’un değerinin artacağına inandığını açıklamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu