Kripto HaberleriBitcoinRan Neuner: Benim Beklentim Yüzde 33-40 Arası Düzelme!

Ran Neuner: Benim Beklentim Yüzde 33-40 Arası Düzelme!

Takip et

Ünlü kripto para yorumcusu ve kripto paralar hakkında analizleri ile bilinen isim Ran Neuner, kripto para birimlerinin değerinin kısa sürede yükselmeyecek olduğunu ve değer kaybının Bitcoin fiyatında düzelmelerin %33 ile %40 arasında olmasını beklediği için bir düşüş olmasına hazırlıklı olmak gerektiğini açıkladı. Bitcoin fiyatının yükselecek olduğunu ancak ilk önce düzelme görerek fiyatında çok büyük bir düşüş olabilecek olduğunu açıkladı.

Bir süre önce kripto para yatırımlarının değerinin yükselmesi ile ilgili beklentiler 10 bin dolara kadar yükseleceğini gösteriyordu. Ancak yatırımcıların acil kar satışlarından sonra kripto para yatırımcılarının panik satışları da rekora vardı. Bunun sonucunda ise kripto para birimi Bitcoin değerinde büyük oranda düşüş yaşandı. Bitcoin fiyatının düşmesine rağmen bugün tekrar yükselmesi Ran Neuner tarafından yapılan %33 ile %40 arasında düzelme beklentilerini düşündürüyor.

Piyasa hacmi ve piyasa fiyatı düşüşlerinin devam edip etmeyecek olduğu konusunda bazı endişeler olsa da yatırımcılar bu konuda yükseliş öncesinde büyük bir düşüş olacak olduğunu düşünüyor. Bitcoin düzelme nedeniyle düştüğü sürece yatırımcıların Bitcoin kar ve panik satışları devam edecektir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları