HaberlerWarren Buffet

Ran NeuNer: Justin Sun Ve Warren Buffet Yemeği Asla Gerçekten Olmayacak!

Ran NeuNer kripto para sektörünün tepkisini çeken Justin Sun hakkında yeni iddialar ortaya attı.

Nexo

Ran NeuNer Justin Sun hakkında yeni bir iddia ortaya attı. Milyonlarca dolarlık servetin sahibi olan Warren Buffet ve Justin Sun arasında yapılması planlanan öğle yemeğinin asla gerçek olmayacağını, kendi gizli kaynaklarının kendisine verdiği bilgiye göre Justin Sun’ın Çin hükümetinin yetkililerince uyarıldığı ve yemeğin asla gerçekleşmesinin Çin hükümeti tarafından istenmediği için yemeğin olmayacak olduğunu açıkladı. Justin Sun hakkında son zamanlarda basında kripto para sektöründen binlerce hatta milyonlarca insanın tepkisini çeken gelişmeler yaşanmış, özellikle Çinli kripto para sahipleri Justin Sun’ın hükümetten bu kadar fazla korkup özür dileyip daha sonra postu kaldırmasının kabul edilemez bir hata olduğunu belirtmişti.

Çin hükümeti tarafından hapis cezası tehdidi ile uyarıldığı iddia edilen Justin Sun ise basına bu konuda hiçbir açıklama yapmayarak sessizliğini korumuş, kendisinin Çin hükümeti tarafından tutuklanmadığını ABD’de olduğunu açıklamıştı. Justin Sun ve Warren Buffet arasında yapılacak yemek konusunda Buffet ise bugüne kadar hiç açıklama yapmayarak en sessiz kalan asıl isim olmuştu.

*Ran NeuNer kaynağının adını açıklamadı.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı