Kripto HaberleriHaberlerRan NeuNer: Justin Sun Ve Warren Buffet Yemeği Asla Gerçekten Olmayacak!

Ran NeuNer: Justin Sun Ve Warren Buffet Yemeği Asla Gerçekten Olmayacak!

Takip et

Ran NeuNer Justin Sun hakkında yeni bir iddia ortaya attı. Milyonlarca dolarlık servetin sahibi olan Warren Buffet ve Justin Sun arasında yapılması planlanan öğle yemeğinin asla gerçek olmayacağını, kendi gizli kaynaklarının kendisine verdiği bilgiye göre Justin Sun’ın Çin hükümetinin yetkililerince uyarıldığı ve yemeğin asla gerçekleşmesinin Çin hükümeti tarafından istenmediği için yemeğin olmayacak olduğunu açıkladı. Justin Sun hakkında son zamanlarda basında kripto para sektöründen binlerce hatta milyonlarca insanın tepkisini çeken gelişmeler yaşanmış, özellikle Çinli kripto para sahipleri Justin Sun’ın hükümetten bu kadar fazla korkup özür dileyip daha sonra postu kaldırmasının kabul edilemez bir hata olduğunu belirtmişti.

Çin hükümeti tarafından hapis cezası tehdidi ile uyarıldığı iddia edilen Justin Sun ise basına bu konuda hiçbir açıklama yapmayarak sessizliğini korumuş, kendisinin Çin hükümeti tarafından tutuklanmadığını ABD’de olduğunu açıklamıştı. Justin Sun ve Warren Buffet arasında yapılacak yemek konusunda Buffet ise bugüne kadar hiç açıklama yapmayarak en sessiz kalan asıl isim olmuştu.

*Ran NeuNer kaynağının adını açıklamadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları