bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerRaoul Pal: "Metaverse Akımı Devam Edecek!"

Raoul Pal: “Metaverse Akımı Devam Edecek!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son zamanlarda Metaverse, sosyal ve eğlence dünyasında kullanılabilecek bir araç haline geldiğinden bu alana olan ilgi canlandı.

Microsoft ve Facebook gibi teknoloji devlerinin Metaverse’e olan ilgisi, bu alanda çalışmalar yürüten projelerin de ön plana çıkmasına neden oldu.

Sanal dünya, VR teknoloji ve play to earn temalı projelerin ön plana çıktığı bu ürünlere ve metaverse kripto para birimlerine erken yatırım yapan yatırımcılar çok güzel kazançlar elde etti.

Metaverse akımının farkında olduğunu söyleyen Real Vision CEO’su önümüzdeki 10 yılın insanlık tarihindeki en hızlı ve en büyük teknoloji değişimini göreceğini belirterek sözlerine devam etti:

“Hiç kusura bakmayın. Diem ve Metaverse deneyimine sahip Meta/Facebook’un yaptığı milyarlarca insanı blokchain teknoloji dünyasına dahil etmenin bir yoludur.”

Pal’a göre 25 yaşındakilerin herkese göre büyük bir avantajı var. Ünlü CEO, dünyada devam eden teknolojik gelişim ile 10 yıl sonra hepimizin modası geçmiş hissedeceğimizi ve bize yeni yollar gösterecek genç nesle güvenmek zorunda kalacağımızı söyledi.

Son olarak Metaverse teknolojisin benimsenmesinin giderek artacağını belirten Raoul Pal, şunları söyledi:

“Metaverse’deki benimseme sizin istediğiniz gibi olmayabilir, ama olan bu. Katılıp katılmama seçeneğimiz var. Fiziksel dünyadan çok farklıdır. Meta hakkındaki düşüncen, sadece nerede takıldığınla ilgili.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları