coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBlockchainRazer, Web3 Oyunlarına Destek Vereceğini Duyurdu

Razer, Web3 Oyunlarına Destek Vereceğini Duyurdu

Video oyun severler için özelleştirilmiş mouse, kulaklık, bilgisayar gibi ürünler üreten şirket Web3 oyunlarına yatırım yapacak.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Video oyunlarıyla aşina olanların yakından tanıdığı donanım üreticisi Razer, bugün yaptığı açıklamada blockchain tabanlı internet oyunlarına destek vereceğini duyurdu.

Razer, yeni nesil oyunları ana akım kitlelere ulaştırmak için kolları sıvadı. Oyunculara özel çevre birimleri tasarlayan şirket, zVentures adlı yatırım iştiraki aracılığıyla Web3 oyunlarına finansman sağlayacak.

Açıklamaya göre zVentures Web3 İnkübatörü (ZW3I) adlı yatırım programı, oyun geliştirme sicili başarılı olan girişimlere kuluçka programı aracılığıyla yardım edecek.

Video oyun severler için özelleştirilmiş mouse, kulaklık, bilgisayar gibi ürünler üreten şirket Web3 oyunlarının hala ana akım tarafından benimsenmediğini tespit etti. Razer, geleceğin oyun sektöründe yer alması beklenen blockchain tabanlı uygulamalarda büyük potansiyel olduğuna inanıyor.

Web3 Oyunlarının Eksiği

Razer’in blokzincir alanıyla ilgilenen yöneticisi Lawrence Lin, şimdilik 36 farklı oyun projesini desteklemeyi amaçladıklarını belirtti. Lin, Web3 oyunlarının içeriğe yeterince odaklanmadığını vurgulayarak şu sözleri söyledi:

“Blockchain oyunları, ilgi çekmek ve eğlenceli olmak yerine teknoloji gösterisine daha fazla öncelik tanıyor. Bu durum, oyuncuların Web3 alanına hareket etmesinin önüne geçiyor.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail