Kripto HaberleriBitcoinReddit Bitcoin Ödeme Desteğini Kaldırdı

Reddit Bitcoin Ödeme Desteğini Kaldırdı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paraların sosyal medyası olarak kabul edilen sistemlerden Reddit Bitcoin ile ödeme seçeneğini ne yazık ki kaldırdı. Atılan bu adım ile alakalı olarak da somut açıklamalar yapıldı. Bildiğimiz gibi yatırımcıların ciddi anlamda toplandığı ve ilgi gösterdiği sistemlerden birisi olarak nitelendirilebilir Reddit. Zaman içerisinde kendisini çok daha fazla geliştirdi.

Zaman içerisinde Bitcoin çok ciddi bir dalgalanma içerisine girdi. SEC uygulamaları ya da birçok şirketin Bitcoin desteğini çekmesi bu düşüşte etken oldu. Reddit şirketi de bu anlamda ne yazık ki çok da beklemediğimiz bir adım attı.

Reddit, Bitcoin Ödeme Seçeneğini Kaldırdı

An itibari ile resmi internet sitesinde kullanabileceğiniz ödeme seçenekleri Paypal ve kredi kartı olarak kaldı. Bunun dışında Bitcoin ödeme seçeneği vardı ancak bu da ne yazık ki kaldırıldı. Şirket nezdinde yapılan açıklama ise aşağıdaki gibidir;

Yaklaşan Coinbase’de ki değişim, belirli kullanıcılarda satın alımları etkileyen Bitcoin ödeme seçeneğindeki bazı sorunlar, Bitcoin’i ödeme seçeneğini kaldırmamıza neden oldu.

Yakın bir zaman dilimi içerisinde Coinbase Commerce ile alakalı olarak somut adımların atılacağı konuşuldu. Bizlerde bekleyip bu anlamda neler olacağını göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları