BorsaHaberler

Regülasyonların Kıskacındaki Binance’in CEO’sundan Açık Mektup!

Binance CEO'su, topluluğa seslendi.

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, yaşanan son olaylar sonrasında topluluğa bir açıklama yaptı. Binance CEO’su, özellikle borsanın SEPA ödemelerini askıya alması ve Barclays’in artık Binance’e yönelik para transferlerini engellemesi sonrasında bir açıklama yapma ihtiyacı hissetti.

Binance CEO’sundan Yeni Açıklama

Ünlü isim, söz konusu açıklamada aslında kripto para sektörünün şu an arabanın ilk çıktığı dönemde yaşananları yaşadığını vurguladı. Arabalar ilk üretildiğinde trafik ışığı gibi hiçbir gelişmenin olmadığını ifade eden CZ, sürecin bu esnada olgunlaştığını ve sektörün de bunları yaşayacağını düşünüyor.

CZ, piyasaya giriş yaptıkları her ülkede regülasyonlara uyduklarını belirtse de uyum ve regülasyon konusunun bir “yolculuk” olduğunu hatırlattı. Bu da aslında CZ’nin önümüzdeki günlerde regülasyonlarla ilgili gelişmeler yaşanabileceğinin sinyalini verdiğini göstermekte. Regülasyonlar gelmeden çok önce birçok konuda önlem aldıklarını ifade eden CZ, fonların güvende olduğunu bir kere daha vurguladı.

Binance, kendi çalışanlarının alım satım yapmasını yasaklaması ve sadece istisnai durumlarda buna izin vermesi ile biliniyor. Buna ek olarak fonların çalınmasına karşı da SAFU isimli bir sigortaları bulunmakta. Binance CEO’su, şu an kripto para sektöründeki kabulün ve benimsenmenin arttığını ifade ederek aslında her yeni kuralın bunlara katkı sağlayacağını da ifade etti.

CZ, son olarak ise şunları vurguladı:

Binance, regülasyonlarla ilgili tüm bu çalışmaların pozitif bir katılımcısı olmak istiyor.”

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu