binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriXRPRipple 0.47 dolara geriledi

Ripple 0.47 dolara geriledi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Birkaç gün öncesine kadar adından söz ettirmeyi başaran Ripple, bugün ise tam tersi eski zamanlarına geri dönmeye başladığının sinyalini verdi. 0.58 dolara kadar yükselmesine rağmen 1 hafta kadar yükselişlerine devam edebilen ve sonrasında hemen düşüş yaşamaya başlayan Ripple’ın yatırımcılarına kaybettirdiği rakamlar ise son derece yüksek oldu. Bitcoin’lerini satarak Ripple’a geçen ve 1 doları görecek olduğunu düşünerek hareket edenlerin bu süreçte mağdur oldukları ve yaşadıkları mağduriyetler dolayısı ile şimdi de Ripple’dan kaybettikleri ve Bitcoin’den kaybettikleri toplam zararı nasıl çıkaracak olduklarını düşünmeye başladılar.

Piyasa hacmi geriledi

24 milyar dolara kadar yükselen Ripple piyasa hacminin bugün tekrar 19 milyar dolar seviyesine kadar gerilemesi ise piyasada yaşanan son durumu özetledi.  Piyasada Ripple’ın gücünün düşmesi ise mevcut alım yapanları yarı yolda bırakırken 0.11 dolarlık düşüşün en az %20 oranında kazanç kaybına neden olduğu, 1 ay önce alım yapan yatırımcılar için ise hala daha karlılığını bir miktarda olsa korumayı sürdürdüğü yönünde.

  • Ripple fiyatının bir hafta içerisinde en fazla yükselen kripto para olması, yatırımcıları Bitcoin yerine Ripple’a yatırım yapmalarında etkili olmuştu.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail