fbpx
XRP

Ripple 0.47 dolara geriledi

Birkaç gün öncesine kadar adından söz ettirmeyi başaran Ripple, bugün ise tam tersi eski zamanlarına geri dönmeye başladığının sinyalini verdi. 0.58 dolara kadar yükselmesine rağmen 1 hafta kadar yükselişlerine devam edebilen ve sonrasında hemen düşüş yaşamaya başlayan Ripple’ın yatırımcılarına kaybettirdiği rakamlar ise son derece yüksek oldu. Bitcoin’lerini satarak Ripple’a geçen ve 1 doları görecek olduğunu düşünerek hareket edenlerin bu süreçte mağdur oldukları ve yaşadıkları mağduriyetler dolayısı ile şimdi de Ripple’dan kaybettikleri ve Bitcoin’den kaybettikleri toplam zararı nasıl çıkaracak olduklarını düşünmeye başladılar.

Piyasa hacmi geriledi

24 milyar dolara kadar yükselen Ripple piyasa hacminin bugün tekrar 19 milyar dolar seviyesine kadar gerilemesi ise piyasada yaşanan son durumu özetledi.  Piyasada Ripple’ın gücünün düşmesi ise mevcut alım yapanları yarı yolda bırakırken 0.11 dolarlık düşüşün en az %20 oranında kazanç kaybına neden olduğu, 1 ay önce alım yapan yatırımcılar için ise hala daha karlılığını bir miktarda olsa korumayı sürdürdüğü yönünde.

  • Ripple fiyatının bir hafta içerisinde en fazla yükselen kripto para olması, yatırımcıları Bitcoin yerine Ripple’a yatırım yapmalarında etkili olmuştu.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box