Kripto HaberleriXRPRipple 0.57 dolar seviyesini gördü

Ripple 0.57 dolar seviyesini gördü

Takip et

Ripple, fiyatları bugün tekrar 0.57 dolar seviyesini gördü. Bir süre önce 0.53 dolara kadar gerilemesi dolayısı ile ”yükselişler sona mı erdi?” sorularının sorulmasında etkili olan XRP (Ripple) bugün ise tekrar yükseliş trendi sürecini devam ettirip 0.57 dolar seviyesini görerek yükselişlerin devam ettiği mesajını yatırımcılara verdi. Kripto para yatırımcılarına verilen bu mesaj ile birlikte yatırımların daha fazla artması öngörülüyor.

Analistler, fiyat üzerinde bu tür oynamaların devam edecek olduğunu ve yeni altcoin gücünün Ripple’da toplanmaya başladığını belirterek piyasa verilerinin Ripple için iyimser olduğunu, iyimser olmaya da devam edecek olduğunu belirtiliyor.

Başarılı olması şaşırtıyor

Ripple’ın bu kadar kısa süre içerisinde tüm altcoinler arasından sıyrılarak başarılı olması yatırımcıları şaşırtıyor. Kimi yatırımcılara göre bu artışlar oldukça iyi olurken, kimilerine göre ise bu artışların ardından büyük bir çöküş sürecinin başlamasından ötürü büyük endişe duyuluyor. Yatırımcıların dikkatli olmasını öneren uzmanlar ise kripto para sahiplerinin piyasa durumu mutlaka takip etmeleri önerisinde bulunuyor.

  • Ripple fiyatı ile diğer coinlerin fiyatları ortalama piyasa algısını belirliyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları