Kripto HaberleriHaberlerRipple 1 Milyar XRP'yi Hesabından Çıkardı, Yatırımcılar Bu Duruma Tepkili

Ripple 1 Milyar XRP’yi Hesabından Çıkardı, Yatırımcılar Bu Duruma Tepkili

Takip et

Ripple bugün kendi havuz hesabı olan Escrow cüzdanından, 1 milyar adet XRP’yi çıkarttı. Yani şirket bünyesindeki 1 milyar XRP piyasaya dağıtıldı.

Ripple’ın belli aralıklarla yaptığı bu olay birçok kesimin tepkisini çekiyor. Piyasadaki toplam arz bununla birlikte 1 milyar XRP daha artmış oldu. Her ay cüzdanından yüklü miktarda XRP çıkaran Ripple, bu ay da buna devam etmiş oldu.

Toplamda anlık kur ile yaklaşık 225 milyon dolara tekabül eden XRP’ler çeşitli şirketlere, piyasaya ve projelere dağıtılmak üzere cüzdandan çıkarılıyor. Bu politika Ripple için her ne kadar yeni ortaklıklar kurulmasının önünü açsa da, arz miktarını arttırdığı için XRP’nin fiyatı üzerinde olumsuz etki yaşatabiliyor.

Birçok kişi bu duruma sosyal medyadan tepki göstererek “Ripple artık bu işlemi durdurmalı” şeklinde açıklamalarda bulundu. Bu hamleden sonra bir kısım analist XRP fiyatının bundan olumsuz etkilenebileceğini dile getirdi.

An itibarı ile 0,22 dolar seviyelerinde işlem gören XRP fiyatını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz: XRP Fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları