HaberlerXRP

Ripple Açıkladı! Patron Ne Kadar XRP Sattı? Dava Nedeniyle Oluşan Zarar Ne Kadar?

Ripple 4. Çeyrek Raporundan Önemli Notlar

2020’de iyi bir ivme yakalayan ve yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başaran XRP, yılın sonlarında SEC’in açtığı dava nedeniyle sarsılmıştı. Ripple tarafından yayınlanan 2020 yılı 4. çeyrek raporunda bu dava nedeniyle azalan işlem hacmine ilişkin detaylı bir “hasar tespit raporu” paylaşıldı.

Raporda Ripple’ın 2020 yılının 4. çeyreğinde satışlarını artırması dikkat çekti. 2020 yılı 3. çeyrekte 35 milyon dolar net satış yapan Ripple 4. çeyrekte satışlarını 76 milyon dolara çıkardı.

Kaynak: Ripple

Ripple, ODL müşterilerine daha fazla likidite sağlamak için tezgah üstü satışlara odaklandığını ifade ediyor. Bu satışlar arasında borsalar aracılığıyla yapılmış bir satış söz konusu değil zira Ripple borsa satışlarını bir yıldır askıya almış durumda.

Ayrıca rapora göre SEC’in açtığı davanın Ripple’a verdiği zarar yaklaşık 15 milyar dolar değerinde.

“Kripto ana akım haline geldikçe ABD’nin düzenlemeler konusunda gri alanlar bırakması Amerikan inovasyonunu ve ilerlemesini engellemeye devam etmektedir.

Geçtiğimiz çeyrek, SEC’in Ripple’a yönelik açtığı dava, ABD’li yatırımcılar için belirsizliği artırdı ve birçoklarının XRP ticaretini durdurmasına neden oldu. Bu olay XRP yatırımcıları üzerinde yıkıcı bir etki yaşattı. Bu dava nedeniyle açık piyasada en az 15 milyar dolarlık XRP değeri kaybedildi”

Fiyat hacim grafiği de paylaşan Ripple, her şeye rağmen XRP hacimlerinin sadece %10’luk bir kayıp yaşadığını ifade etti.

Kaynak: Ripple
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
7 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Adam neyin tepeden olduğunu nerden bilsin sen biliyorsan söyle biz de oraya gelmeden satalım, neyin boşu bu. Zaten 2 gün üst üste %60 yaptı ki bu spekülatif hisseler için bir hiç

Memoli

Şuan parası olan düşükken alsın iyi kazandıracak

Mert

Bundan bir bok olmaz

Mert

Bir günde%40 zarar ettirdi. Daha ne olsun

Hakan

Heh.. Ekran görüntüsü aldım tarih ile bekliyorum..

Burak

1.80 den 5.50 civarı gördü sen %40 zarar ettiysen sorunu kendinde araman gerekiyor. Tepeden alım yapıp sonra aglamayin

Xrp

Boş yapıyosun. Tepe noktayı sen bilor musun hangi coinin tepe noktasını biliyosun? %250 %120 artan coinler var ki bu %60 ta çakıldı. Çok biliyorsan Bi yatırım danışmanlığı aç ayı


Başa dön tuşu