XRP

Ripple Bugüne Kadar 1.22 Milyar Dolarlık XRP Sattı

Blockchain şirketi Ripple'ın XRP satışları artık yatırımcıların 'son aşama' uyarılarına sahne oluyor.

Blockchain şirketinden kısa süre içerisinde yapılan bir açıklamada XRP satışlarına durmadan devam edileceği ve şirketin bu konuda yatırımcıların isteklerini dikkate almayacağı dolaylı ve direkt olarak açıklamıştı. Ripple, bugün için artık kendilerinin kripto para pazarından asla silinmeyecek olduğunu ‘düşünüyor’ olsa da, yatırımcılar XRP satışlarına devam edilirse şirketin batma noktasına gelebileceğini bile düşünüyor.

Yakın zaman önce ise şirketin CTO’su XRP satışlarını şu şekilde açıklamıştı:

İlgili Haber
Ripple CTO'su Toplu Satışlar Hakkında Konuştu! Neden XRP Satıyorlar?

The Block isimli haber sitesi tarafından yapılan araştırmaya göre Ripple, bugüne kadar 1.22 milyar ABD Dolarına eşdeğer XRP satışı gerçekleştirdi. XRP satışları nedeniyle XRP’nin değer ve piyasa hacminin düştüğüne işaret eden kripto para yatırımcıları ise bu satışlara büyük tepki göstermeye devam edecek gibi görünüyorlar.

*2016-2019 arasında toplam Ripple tarafından satılan XRP miktarı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu