binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinRipple CEO'su Garlinghouse SEC Davası İçin Harcanacak Toplam Para Miktarını Açıkladı!

Ripple CEO’su Garlinghouse SEC Davası İçin Harcanacak Toplam Para Miktarını Açıkladı!

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse tarafından yapılan açıklamaya göre şirket SEC davası için milyonlarca dolar para harcadı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse tarafından yapılan açıklamaya göre şirket, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun açtığı davaya karşı kendini savunmak için 200 milyon dolar harcamış olacak.

Ripple, SEC Davasında Milyonlarca Dolar Harcadı

SEC, Ripple, CEO Brad Garlinghouse ve kurucu ortak Chris Larsen’i, XRP’yi düzenleyiciye kaydettirmeden satarak ABD menkul kıymetler yasalarını ihlal etmekle suçlamıştı.

Ripple, SEC’in iddialarına itiraz ederek XRP’nin bir menkul kıymetten ziyade dijital bir para birimi olarak değerlendirilmesi gerektiği görüşünü savunuyor.

Garlinghouse, Başkan Gary Gensler ve diğer SEC yetkililerinin geçmişte düzenleyicinin XRP’nin bir menkul kıymet olduğuna dair inancıyla çelişen açıklamalar yaptıklarını söyledi.

Garlinghouse, Başkan Gary Gensler ve diğer SEC yetkililerini, düzenleyicinin XRP’nin bir menkul kıymet olduğuna dair inancıyla çelişmekle suçladı.

Son gelişmede Ripple davası, Ripple’ın lehine evrildi ve hakim XRP’nin 2. satışlarının bir menkul kıymet olmadığını söyledi.

SEC ise Ripple yöneticilerine açtığı davadan vazgeçti. Ancak her ne olursa olsun Ripple, SEC davası ile ilgili harcamaların 200 milyon doları geçtiğini ve bu miktarın daha da artabileceğini açıkladı.

İlgili Haber  SEC, XRP Davasında Pes Etti Mi? Dava Devam Edecek Mi? SEC'e Yakın Kaynaklardan Haber Var

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail