blank
Bitcoin

Ripple CTO’sunun Ne Kadar Bitcoin’i Kaldı?

Ripple CTO'su David Schwartz, elindeki BTC'leri satma politikasını açıkladı.

ABD’nin en büyük blockchain şirketlerinden birisi olan Ripple‘ın CTO’su David Schwartz, Bitcoin‘e (BTC) de ilk yatırım yapanlardan birisi. Ripple CTO’su David Schwartz, Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada elinde ne kadar BTC kaldığını ve bunları neye göre sattığını duyurdu.

David Schwartz, BTC’lerini Nasıl Sattı?

Schwartz, XRP yatırımcılarına yönelik bir tweete yanıt verdi ve elindeki kripto paraları tam olarak hangi stratejiye göre sattığını açıkladı. Ünlü CTO, önde gelen XRP yatırımcısı MackAttack XRP’nin stratejisini Bitcoin için uyguladığını belirtti.

Söz konusu strateji ise 500 dolarlık yatırım yapıldığında ve %100 kazanç elde edildiğinde, 500 doları çekip kalan kazanç ile devam etme üstüne kurulu. Schwartz da tam olarak bunu uyguladığını ve 100 dolarda, 250 dolarda, 750 dolarda, 2.500 dolar, 7.500 dolarda, 20.000 dolarda ve son olarak 50.000 dolarda kar satışı yaptığını belirtti. Ünlü ismin elinde şu an ilk başladığı BTC miktarının sadece %2’si kalmış durumda.

XRP ekosisteminin önemli isimlerinden olan Schwartz, elinde ne kadar XRP kaldığını veya bunları satıp satmadığını ise açıklamadı. Buna rağmen birkaç gün önce yaptığı açıklamada takipçilerine özellikle çok kazanç elde ettikleri kripto paraları satma çağrısında bulunan CTO, eleştirilerin hedefinde kalmıştı.

Yine de kripto para sektöründe her an her şeyin olabileceği ve riski azaltmanın her zaman mantıklı olduğu biliniyor. Bu kripto para ister Bitcoin, isterse de XRP olsun sektörde her zaman büyük bir panik ve düşüş yaşanabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu