binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerRipple Davasında Bu Hafta Büyük Gelişme Olacak İddiası: Şirketin Baş Hukuk Sorumlusu...

Ripple Davasında Bu Hafta Büyük Gelişme Olacak İddiası: Şirketin Baş Hukuk Sorumlusu İddiayı Yanıtladı

Ripple ile SEC arasındaki davada bu hafta önemli bir gelişme olacağı iddiası kripto para piyasasını meşgul ediyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple Baş Hukuk Sorumlusu Stuart Alderoty, yaptığı açıklamasında Ripple ile SEC arasında devam eden davada bazı yanlış anlaşılmalar hakkında konuştu.

Twitter üzerindeki bazı kullanıcılar, bu hafta Ripple davasında bir nihai ön duruşma konferansı yapılacağını ve bunun çok önemli olduğunu paylaştılar.

Alderoty, yaptığı açıklamasında nihai ön duruşma konferansının gerçekleşmeyeceğini çünkü SEC’in Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve kurucu Chris Larsen’e olan suçlamalarını düşürdüğünü açıkladı. Bununla birlikte Ripple davasında bir sonraki önemli tarih olarak Ripple, SEC’in ceza talebine yanıtını 22 Nisan’a kadar sunacak olmasını ve SEC’in yanıt vermek için 6 Mayıs tarihinin son tarih olmasını gösterdi.

İlgili Haber  Piyasa Toparlanmakta Zorlanırken Güney Kore'de Bu 5 Altcoinde Olağandışı Yüksek İşlem Hacimleri Görülüyor!

Görüş ayrılıklarına rağmen, Ripple ve SEC kısa süre önce ortak bir çaba için el sıkıştılar. Taraflar dikkat çekici bir şekilde, “yaklaşmakta olan çözümlere ilişkin brifing ile ilgili gizlilik konularını yönetmek için” yetkililerin onayını isteyen ortak bir mektup sundular.

SEC kısa bir süre önce Ripple yöneticileri Brad Garlinghouse ve Chris Larsen’e karşı yönelttiği suçlamaları düşürmüş ve bu durum kurumun büyük bir yenilgiye uğradığı şeklinde yorumlanmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail