HaberlerXRP

Ripple Davasında Sular Durulmuyor!

Mahkeme davaya yeni bir avukat atama kararı aldı.

Artık iyice yılan hikayesine dönen XRP davasında yeni bir gelişme daha yaşandı.

Mahkeme, Avukat Lilya Tessler’ın Pro Hac Vice’ı Dijital Ticaret Odası adına Amicus Curiae’nin avukatı olarak atadı.

Bu durum aslında davanın tam da kilit noktasına temas ediyor çünkü yeni avukat Tessler’ın mahkemeye menkul kıymet teklifi hakkındaki uzmanlığı konusunda tavsiyede bulunduğu anlamına geliyor.

Avukat Tessler’ın SEC’in düzenleyici soruşturmalarında dijital varlık borsalarına hukuk danışmanlığı yaptığı biliniyor. Öte yandan Tessler, Blockchain token dağıtımları da dahil olmak üzere kamu ve özel menkul kıymet teklifleri hakkında teknoloji şirketlerine yasal tavsiyelerde bulunmakta. Ayrıca, finansal kurumlara ve dijital varlık borsalarına çeşitli finanslar destekler vermektedir.

Tessler’ın iş profili ve kripto topluluğunu haksız düzenleyicilerden koruma konusundaki tavrı düşünüldüğünde XRP davasının Ripple’ın tarafına yönelebileceğini tahmin etmek çok da yersiz olmaz.

Başta da dediğimiz gibi tam bir yılan hikayesine dönen dava bugüne kadar defalarca uzatıldı, birçok belge önergesi yapıldı ve şimdi de yeni avukatın devreye girmesiyle daha da farklı bir boyuta taşınmış oldu.

Yakın zamana kadar kozlar SEC’in elindeydi ancak işler bir anda değişebilir ve mahkeme Ripple’ın yüzünü güldürecek bir şekilde sonuçlanabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu