Bitcoin

Ripple Eski CEO’su Chris Larsen: Bitcoin’i Bu Ülke Ortadan Kaldırabilir

Ripple eski CEO’su Chris Larsen, Çin'in Bitcoin'i ortadan kaldırabileceğini açıkladı.

Ripple eski CEO’su Chris Larsen, kripto para birimlerinin özellikle sürekli olarak yönetimin ilgi odağında olduğu Çin ile ilgili açıklama yaptı. Kripto para birimi Bitcoin’in ancak Çin tarafından ortadan kaldırılabileceğine değinen Larsen, “Çin bazı adımlar atarak kripto para birimi Bitcoin’i ortadan kaldırabilir” dedi.

Çin’in Bitcoin’de kontrolü ele geçirmesi sayesinde ancak bu durumun mümkün olabilecek olduğuna değinen Larsen, “Bitcoin ele geçirilirse bu sayede Çin yönetimi onu yok edebilir. Madencilerin büyük kısmını elinde tutan Çinli madencilerin Pekin yönetiminin talimatlarına uyması durumunda özellikle piyasada tüm kontrol Çin’in elinde olabilir” ifadeleri kullanılıyor.

Ancak araştırmacılar Çinli madencilerin tüm kontrolü ele geçiremeyeceği gibi, ele geçirseler bile Pekin’in Bitcoin’i ele geçiremeyeceğine inanmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu