Kripto HaberleriAltcoinRipple (XRP) için beklentiler artıyor

Ripple (XRP) için beklentiler artıyor

Takip et

Ripple (XRP) için beklentiler arttı. 0.25 dolar seviyesinden 0.35 dolar seviyesine kadar bir anda yükselebilen yatırım aracının son 1 yıl içerisinde kazandırdığı milyonlarca dolar sayesinde zengin olan yatırımcılar şimdi bu sene sonuna kadar yeni bir artışın olabilecek olduğunu ve 0.80 dolar sınırının aşılabilecek olduğunu düşünmeye başladılar.

Geride kalan birkaç ay içerisinde 0.70 dolar seviyesine kadar yükselmesine rağmen bir anda gerileyen ve bugün 0.33 dolar seviyelerinde işlem gören Ripple (XRP) altcoinler arasında en fazla tercih edilen yatırım araçlarından bir tanesi olarak tanınıyor.

Ripple (XRP) bu sene başarılı olabilir

Bu sene sonuna kadar daha fazla başarılı olması beklenen XRP ile ilgili olarak iddialar, 0.80 doları aşabilecek ve 2.5 kat daha fazla kazanç sağlayabilecek olduğu yönünde olsa dahi bunun için bir kesinlik yok. Bazı analistler ise altcoinlerin olası bir yükselişinde en fazla kazancın XRP’de olacak olduğunu ve bu senenin sonunda kazancını kat be kat arttırabilecek olan yatırımcı grubunun XRP yatırımcıları olacak olduğunu düşünüyor. Bazı analistlere göre ise XRP tamamen kazançlı bir yatırım aracı olmayacak ve sene sonunda daha düşük seviyeleri görecek.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları