Kripto HaberleriAltcoinRipple (XRP) için umut artıyor

Ripple (XRP) için umut artıyor

Takip et

En fazla ilgi gören altcoinler arasında bulunan XRP, düşük fiyatı ve daha önce tarihi rekorlar sırasında Bitcoin ve Ethereum’a göre daha az kazandırmış olması gibi etkiler dolayısı ile ilginin biraz azaldığı Ripple’ın bu sene sonuna kadar daha fazla yatırımcıyı bünyesinde barındırabilecek olduğu ve yatırımcı sayısının artmasının etkileri ile birlikte daha fazla insanın Ripple’a ilgi duyması bekleniyor.

Ripple, birçok altcoin‘e oranla daha fazla ilgi görmesi gerçeğine rağmen hala başarıyı yakalamış bir kripto para olmaması dolayısı ile birçok yatırımcının endişe ile yaklaştığı kripto paralar arasında. Bunun tek sebebi sadece fiyatından dolayı değilken, birçok etkene bağlı olarak bunun çeşitli sebepleri bulunuyor.

Ripple’a ilgi çoğalacak

Gelecek birkaç sene içerisinde birkaç sıra daha atlayabilecek olduğu ve toplam piyasa hacmine oranının daha fazla artmasının beklendiği Ripple, bugün mevcut seviyesine oranla daha fazla ilgi görecek. Ethereum’un yerine XRP geçebilir mi? Sorusunun ise yanıtını verebilmek için ise birkaç ay ve yıl geçmesi gerekiyor.

  • Ripple en fazla ilgi gören kripto para birimlerinden bir tanesi.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları