binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinRipple Korea Pay Anlaşması ile Büyüyecek

Ripple Korea Pay Anlaşması ile Büyüyecek

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto birimlerinden olan Ripple, Korea Pay anlaşması’nı geçtiğimiz günlerde resmen imzalandı ve imkanlar derinleşti. Ripple, bildiğimiz gibi her geçen gün piyasalarda çok daha ciddi bir büyüme eğilimi içerisinde. 2018 en popüler altcoin birimleri içerisinde de başarılı bir şekilde yer alıyor demek yanlış olmaz.

Ripple biriminin kısa süre içerisinde bu denli büyümesi, daha yeni girişimleri de beraberinde getirdi. Ripple, Kore’ye resmen girebilmek için yeni bir anlaşma yaptı. Korea Pay şirketi ile anlaşma yapan şirket, bu ülkede ciddi anlamda hızlı bir şekilde yayılmaya başlayacak.

Korea Pay Anlaşması ile 8000 Mağaza

Kore ülkesinde en yaygın olarak tercih edilen ve yöntemleri ile kolaylıklar sağlayan Korea Pay, Ripple ile anlaşma imzaladı. Kripto para birimlerinin ülke genelinde aktif hale gelmesi için atılan ilk ciddi adım oldu.

Korea Pay, an itibari ile ülkede 8000’den fazla mağaza ve 200’ün üzerinde bayilik sistemi ile en büyük şirketler arasında. Nitekim Ripple sisteminin de yakın süre içerisinde tüm birimlerde aktif hale gelmesi için çalışmalar başladı. Bu çalışmalar, çok kısa süre içerisinde tamamlanacak ve Ripple, Kore ülkesinde büyük bir hızla yayılacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail