Kripto HaberleriXRPRipple, Milyonlarca XRP'yi En Büyük Koridoruna Gönderdi!

Ripple, Milyonlarca XRP’yi En Büyük Koridoruna Gönderdi!

Takip et

Yüklü veya şüphe çekebilecek kripto para işlemlerini tespit eden Whale Alert tarafından aktarılan bilgilere göre, Ripple 24 saat içerisinde ciddi XRP transferleri gerçekleştirdi. Aslında söz konusu şüpheli transferlerin büyük bir kısmı Ripple tarafından yapılsa da Bitstamp, Coinbase, Upbit, Binance, Bitrue, BitGo ve birkaç başka borsa da transferlere dahil oldu.

Ripple, ODL Ürününü XRP İle Destekliyor

Blockchain devi Ripple, Latin Amerika içerisindeki en büyük ödeme koridoruna 10 milyon XRP gönderdi. Ripple’ın On-Demand-Liquidity (ODL) olarak bilinen ürünü kapsamında iki farklı ülke arasında XRP tabanlı ödemeler yapılabilmekte. Ripple da Latin Amerika’daki ODL yapısının en önemli ayaklarından olan Bitso platformuna gönderim yaptı. İşlemin Ripple’a ait RL18-VN cüzdanı kaynaklı olduğu görülebilmekte. Bu da Ripple’ın hizmetlerine daha fazla talep olduğunu ve Ripple’ın mevcut davasına rağmen likidite sağlamaktan çekinmediğini gösteriyor.

Buna ek olarak Crypto.com gibi borsalardan da 10 milyon ve üzeri XRP çıkışı olduğu görülüyor.

10 milyon adet XRP transferine ek olarak son 24 saat içerisinde Coinbase, Binance ve Bİtstamp gibi kripto para borsalarının cüzdanlarından da XRP çıkışı olduğu görüldü. Borsalara XRP aktarılmasının yerine direkt olarak borsadan cüzdanlara çıkış yapılması ise XRP için korkulacak bir durum olmadığını göstermekte.

XRP fiyatı ise bütün bu transferlerin sonrasında 1,55 dolar bandından işlem görüyor ve son 24 saat içerisinde %1,9 değer kaybetti. XRP’nin 1 haftada %200 ve üzeri yükseliş elde ettiği rallisinde böyle bir düzeltme ise oldukça normal olarak yorumlanmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları