HaberlerXRP

Ripple, Ortaklarının Sayısını Hızla Artırmaya Devam Ediyor

MoneyMatch ile yaptığı ortaklık sayesinde toplam ortak sayısı 400'e yaklaşan Ripple, etki alanını çok daha fazla genişletecek.

Ortaklık girişimlerine hızla devam eden Ripple şirketi, yeni bir dev şirketle daha imza masasına oturdu. Malezya’nın önde gelen ödeme sağlayıcılarından MoneyMatch’le ortaklığa giden Ripple, 120’den fazla ülkeye ödeme hizmeti sunan MoneyMatch sayesinde kullanım alanını genişletecek.

Bu son ortaklıkla toplam ortak sayısını 400’e yaklaştıran Ripple, sınır ötesi ödeme işlemlerinde SWIFT’i sollayarak çok da tercih edilebilir bir konuma geldi. Öte yandan MoneyMatch şirketi yetkilileri, Ripple ile ortaklık sağlayarak havale işlemlerinde yüzde 40 gibi ciddi bir indirime gideceklerini ve işlemlerin artık birkaç günde değil, birkaç saatte gerçekleştirileceğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu