binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerRipple, Uluslararası Ticaret Birliği'ne Katıldı

Ripple, Uluslararası Ticaret Birliği’ne Katıldı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paranın yeni yüzü olan Ripple XRP birimi 2 gün önce yapılan açıklama ile Linux Vakfı destekli Hyperledger Blockchain Uluslararası Ticaret Birliği’ne katıldı. Yeni bir başlangıca adım atan Ripple için gelişmelerin tüm hızı ile devam etmesi bekleniyor. Bu başlangıç ile neler değişebilir?

Ripple Değişimleri

Geçtiğimiz Çarşamba günü Hyperledger tarafından yapılan açıklama ile Uluslararası Ticaret Birliği’ne artık XRP de üye. 2015 yılının son demlerinde piyasaya katılan bu para birimi bu zamana kadar 200’den daha fazla firma ve kuruluşa katılan 14 şirketlerden biri olarak biliniyor. Sektör odaklı bir hizmet anlayışı bulunmaktadır. Hem de kendi birliğinin desteklendiği ayrı bir düzenek olarak CULedger üyesi olduğu da bilinenler arasında.

Yapılan Açıklamada Neler Söyleniyor?

Ripple CTO Stefan Thomas yaptığı açıklamada, “Hyperledger ile olan ortaklığımız sayesinde geliştiriciler, kurumsal kullanım için Java’da Interledger Protokolüne (ILP) erişebilecekler.” dedi.

ILP daha önce sadece JavaScript üzerinde çalışan bir düzenekti. Ripple Japon programlama entegrasyonu şirketi NTT Data ile geçen yıl protokol imzalamıştı. Bunun yanı sıra Java programlama dili ile yeniden yapılandırmak için de bir işbirliği yaptı.

Stefan Thomas açıklamalarına şunları da ekledi: “Hyperledger Quilt projesi Hyperledger blockchains’i, XRP Ledger, Ethereum, Bitcoin (Lightning), Litecoin, Mojaloop ve RippleNet gibi diğer ILP özellikli ödeme sistemleriyle birleştirerek, bir internet değeri için vizyonumuza ulaşmamıza yardımcı oluyor.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail