BlockchainHaberler

Ripple ve Coinbase Ortak Bir Projede Yer Alacak

The Blockchain Association önderliğinde gerçekleştirilecek olan projede bir araya gelen ikilinin ABD'dedeki kripto para sektörünü bir adım ileriye taşıması bekleniyor.

ABD’nin kripto para sektörüne öncülük etmesi mottosuyla 2018’de piyasaya adım atan The Blockchain Association, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kripto para piyasasını bir adım ileriye taşımaya yönelik olarak önemli bir projeye imza atarak Coinbase ve Ripple ile beraber çalışma kararı aldı. “Piyasa Bütünlüğü Çalışma Grubu” isimli projeyi Coinbase’ten Rachel Nelson ile Ripple’dan Breanne Madigan temsil edecek.

The Blockchain Association’e göre ABD’nin kripto para sektöründe öncü isim haline gelebilmesi için ülkedeki kripto para piyasalarını regülatörler tarafından çok daha güvenli hale getirilmesi gerekiyor.

İkilinin dahil olduğu proje sayesinde dijital para sektöründeki muğlaklığın ve güvensizlik ortamının yok edilmesi hedefleniyor. Kripto sektörünün önünü açmak için en önemli ihtiyacın güven ve netlik ortamı olduğunu dile getiren The Blockchain Association yetkilileri, kripto para kullanımının artması için de “belirgin ve net kanunlar” gerektiğini dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu