Kripto HaberleriXRPRipple (XRP) 2020'de İddia Edildiği Gibi Yüzde 175'lik Bir Artış Yaşayabilir mi?

Ripple (XRP) 2020’de İddia Edildiği Gibi Yüzde 175’lik Bir Artış Yaşayabilir mi?

Takip et

Arkasında Ripple şirketi olan ve bu özelliği ile Bitcoin’in merkeziyetsizlik ruhuna aykırı bir tablo çizen XRP, hala yatırımcılarını sevindirmiş değil. Ripple şirketinin yaptığı arka arkaya gelen yatırım ve ortaklık haberlerinin sektörün önde gelen kripto değerini artırmaması yatırımcıları hayal kırıklığına uğratıyor. Bununla birlikte şirketin önde gelen isimlerinin yüklü miktardaki XRP’yi satması veya şirketin yeni XRP’ler piyasa arz etmesi de yatırımcıları huzursuz eden diğer konular olarak karşımıza çıkıyor.

XRP’nin 2020 yılında nasıl bir grafik çizeceği merak edilirken kripto analistlerinin yorumları da arka arkaya gelmeye devam ediyor. Söz konusu tahminlerden biri de “Crypto Michaël” adıyla tanınan analiste ait.

Analiste göre XRP’de hala umut var. Öyle ki 2020’de XRP’nin hatırı sayılır bir yükselişe geçeceğine inanan analist, sektörün en değerli 3. kripto parasının çizdiği bu kötü tablonun 2015’in Aralık ayındakine benzediğini belirtti. Ünlü kripto değerin 0,14 dolar ile 0,17 dolar bölgesinde kendisine yer bulması durumunda 2020’de büyük oranlı bir yükseliş yaşayarak yüzde 175’lik bir rekora imza atacağına inanıyor. Bakalım Crypto Michaël’ın dediği gibi XRP, yatırımcılarının yüzünü güldürebilecek mi?

Her ne kadar birçok analist XRP için olumsuz konuşuyor olsa da Ripple şirketi bu kadar büyük kurumlarla anlaşma yaptığı günümüzde XRP’nin daha değersiz bir hal almasına izin vermeyecektir şeklinde düşünülüyor. Ancak BTC hakimiyetinin yüzde 69 seviyelerine kadar yükseldiği bugünlerde hiçbir altcoin için olumlu bir yorum yapmak pek mümkün değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları