HaberlerXRP

Ripple (XRP) CEO’su SEC’e Meydan Okudu! “Tüm Dünya Gerçekleri Görecek”

Ripple'da kartlar dağıtılıyor...

SEC’in Ripple’a dava açacağı haberinden sonra tüm gözlerin üzerinde olduğu Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, konuya ilişkin iddialı açıklamalarına devam ediyor.

Gün içerisinde ilk olarak Ripple’ın avukatı Stuart Alderoty attığı twitle, SEC’in dava dilekçesindeki şikayetlerinin tümünün “iddia” olduğunu ve henüz netleşmiş bir şey olmadığını ifade etti. “Mahkemeler bu iddiaları araştırmak için var” diyen Alderoty, daha önceki twitlerinde de SEC’in gerçekleri çarpıttığını ifade etmişti.

Avukatın twitini alıntılayan CEO, bu hatırlatma çok önemli diyerek SEC’e meydan okudu. “Dünya şimdiye kadar SEC’in gerçeklerini dinledi” diyen CEO, “yasal süreç sonunda tüm dünya asıl gerçekleri görecek” dedi. Olay ilk duyulduğunda da benzer tepkiler veren CEO, SEC’in kendilerine dayattığı konularda haklılık payı olmadığını ve sonuna kadar mücadele edeceklerini açıklamıştı.

Garlinghouse’un twitlerinin altına çok sayıda XRP mağdurunun toplandığı ve bunu düzeltmeleri için istekte bulundukları görüldü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu