HaberlerXRP

Ripple (XRP) CTO’su XRP Yatırımcılarına Seslendi

Schwartz'ın verdiği yanıtlar yatırımcıları tatmin etmeye yetmedi. Yatırımcıların sabrı taşmak üzere.

Haberimizin kaleme alındığı an itibarıyla 0,197 dolardan işlem gören XRP’nin genel gidişatı yatırımcılarını üzmeye devam ederken sektörün 3. en büyük kripto değeriyle ilgili olumsuz yorumları katlanarak devam ediyor.

Özellikle yüklü miktarlardaki XRP satışları yüzünden sık sık eleştirilere maruz kalan Ripple, birçok kullanıcıya göre XRP fiyatlarını ve kripto değere olan güveni son derece olumsuz etkiliyor. Ripple CTO’su David Schwartz, yatırımcıların sert eleştirilerine Twitter üzerinden şöyle yanıt verdi:

David Schwartz, Amiblocked1 adlı kullanıcının XRP satışlarından elde edilen paraları cebe indirmekle suçladığı Ripple’ın söz konusu satışları XRP ekosistemini bir üst seviyeye taşıma amaçlı kullandığını ve bunun için gereken parayı da melek yatırımcılardan sağladıklarını belirtti fakat Schwartz’ın bu yanıtı birçok XRP kullanıcısını tatmin etmeye yetmedi.

Bakalım ilerleyen günlerde XRP fiyatları Ripple’ın yaptığı yeni ortaklık girişimlerinden beklendiği gibi olumlu yönde etkilenecek mi?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu