HaberlerXRP

Ripple, XRP Fiyatını Uçurabilecek Yeni Bir Ürün Tanıttı

Ripple Swell etkinliğinde XRP fiyatına olumlu etki edebilecek bir ürünü tanıttı.

Ripple’ın dün başlayan Swell Konferansı dünden beri fiyat üzerinde beklendiği ilgiliyi gösterememiş ve XRP fiyatları düşüş yaşamıştı. Hatta Twitter’de bi analist XRP’nin yüzde 50 seviyesinde bile gerileyebileceğini ifade etmişti.

İlgili Haber
Korkunç İddia: Ripple'nin Swell Etkinliğinden Sonra XRP Fiyatı Yüzde 50 Gerileyebilir

Konferans sürerken yeni ürünü RippleNet Home’u tanıtan Ripple, ürünün avantajlarını ve içeriğini tanıttı.

Peki, RippleNet Home Nedir?

RippleNet Home, ağdaki firmalara sektör hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olma imkanı sunacak. Havale ve para transferi sektörüne giren firmalar RippleNet Home ile hangi ülkede bu sektörün ne derece etkin olduğuna ve ne şekilde verimlilik sağlanabileceğine ait veriler sunuyor. RippleNet Home bu özelliği sayesinde firmalara henüz sektöre adım atmadan ayrıntılı bir yol haritası çıkarmış oluyor. Ürünün müşterilere sağladığı aktif istihbarat ağı, olası yanlış tercihleri de belli oranlarda engelleyeceğe benziyor.

RippleNet Home ile beraber RippleNet ödeme ağının ilerleyen dönemlerde bankalar tarafından daha fazla kullanılacağı öngörülüyor.

Fakat RippleNet Home bile XRP fiyatlarının düşüşünü engelleyememiş durumda. Konferansın başladığı andan beri XRP fiyatları yüzde 15’lik bir düşüş yaşadı.

An itibarı ile BTC’nin de 9000 doları test ettiği şu dakikalarda eğer aşağı yönlü bir sarkma olursa XRP fiyatının da oldukça olumsuz etkilenebileceği düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu