Kripto ParaXRP

Ripple XRP Geleceğin Kripto Parası Olabilir Mi?

Bitcoin geçtiğimiz yıllardan beri zirvede olan en önemli kripto para birimi olarak biliniyor. Fanatiklerinin çok olması da bu başarının bir sırrı denebilir. Ripple XRP, bu kadar şanslı değil. Ancak İngiltere merkezli olan bu kripto sistemi, geçtiğimiz 18 aydır dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi olması ile vadeli işlem pazarında kendini göstermeye başladı.

Geleceği Parlak Bir Kripto Birimi

Şirketin CEO’su Timo Schlaefer, şu zamana kadar ürün hakkında çok fazla bilgi vermekten kaçınsa da, son veriler sayesinde XRP geleceğinin parlak olduğunu görebiliyoruz. Ufukta görülen verilere bakılırsa geleceğin kripto sistemi XRP olacak. Timo Schlaefer, “Oldukça iyi düzeyde siparişler alıyoruz. Pazardaki büyük isimler ile çalışma yürütüp daha da büyümek amacımız.” diyerek sistemli ilerlediklerinin de mesajını vermiş oldu.

Aslına bakılırsa, Bitcoin aylardır Vadeli İşlemler Ticareti Komisyonu içindeyken, Ripple şirketi de sessizce ve yavaş yavaş ona eşlik ediyordu. Bu şekilde geleceğin Bitcoin’i olarak bilinmesi de hiç şaşırtıcı değil. Geçtiğimiz Aralık ayında Bitcoin kendi hesap işlemlerini açıkladığı zaman XRP değerleri de 14.2 milyon değerindeydi. Ocak ayının bitmesi ile şirketin işlem hacmi 24.6 milyon dolara yükselmiş oldu. Bu kadar artış olmasına rağmen şirket içinde bulunan birkaç kişi haricinde diğer üyeler getirinin az olduğunu düşünüyordu. Bu da gelecekte şirketin sözleşme yaptığı isimlerinde değişime gidileceğinin bir işareti olarak bize sunuluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu