Kripto HaberleriHaberlerRipple (XRP) İçin Dev İddia: "Nisan Ayında Yapılan Toplantıda..."

Ripple (XRP) İçin Dev İddia: “Nisan Ayında Yapılan Toplantıda…”

XRP geliştirici şirketi Ripple hakkında ilgi çekici bir iddia ortaya atıldı. İşte XRP hakkındaki dev iddianın detayları.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

XRP altcoininin arkasındaki şirket olan Ripple’ın, Nisan ayında özel bir road show’a ev sahipliği yaptıktan sonra ilk halka arza (IPO) hazırlandığı bildiriliyor.

Road show, halka açılmayı planlayan şirketler için yaygın bir uygulamadır, bu sayede potansiyel yatırımcılara iş modellerini ve vizyonlarını sunabilir ve hisselerine ilgi uyandırabilirler. Ripple’ın road show’u, şirketin beklentilerine güvendiğini ve büyümesinde bir sonraki adımı atmaya hazır olduğunu gösteriyor.

Ripple’ın halka arz planları bir süredir üzerinde çalışılıyordu, ancak ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Aralık 2020’de şirkete karşı XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığı iddiasıyla dava açmasının ardından beklemeye alındı. Yasal mücadele o zamandan beri devam ediyor ve her iki taraf da mahkemede önergeler ve argümanlar paylaşıyor.

İlgili Haber
Elon Musk'a Yeni Dogecoin Davası Açıldı: Yatırımcılar Musk'ı Manipülasyon Yapmakla Suçluyor!

Ancak Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse daha önce, dava sonuçlandıktan sonra, sonuç ne olursa olsun şirketin halka açılabileceğini belirtmişti. Yakın zamanda CNBC’ye verdiği bir röportajda, davanın bu yılın sonuna kadar sonuçlanmasını beklediğini ve Ripple’ın kazanma şansı konusunda iyimser olduğunu söylemişti.

Ripple’ın halka arzı, ABD’de halka açılan ilk büyük blok zinciri şirketlerinden biri olacağı için kripto para birimi endüstrisi için önemli bir dönüm noktası olabilir. Ayrıca şu anda piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para birimi olan XRP’nin benimsenmesini ve meşruiyetini de artırabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay