BorsaHaberlerXRP

Ripple (XRP) İki Yeni Borsada Daha Listelendi

Bu gelişmeyle XRP milyonlarca yeni kullanıcıya erişmesi öngörülüyor.

Güney Afrika borsası Valr ve Singapur merkezli Luno borsası, XRP’yi listeleme kararlarını açıkladı. VALR borsası böylelikle 50 fazla kripto para çiftini de listelemiş oldu. Borsa bu anlamda Güney Afrika’nın önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Luno ise 40 farklı ülkede 3 milyona yakın kullanıcıya hizmet sunuyor. Güney Afrika, İngiltere, Nijerya, Malezya ve Endonezya’da ofisleri bulunan borsa, kullanıcılarına birçok kripto işlem çifti hizmeti sunuyor.

Söz konusu listeleme haberi XRP’nin milyonlarca yeni yatırımcıya erişeceğinin göstergesi oldu. Tabii bu durumun XRP fiyatlarını da yukarı yönlü hareket ettirmesi de güçlü ihtimaller arasında yer alıyor. Ancak piyasada genel bir düşüş trendi hakim olduğu için XRP’nin bu habere çok da olumlu tepki vermesi beklenmiyor.

Ripple’ın bu tarz gelişmekte olan ekonomilere yönelmesi, şirketin sadece belli piyasalara değil havale gönderimi konusunda da birçok farklı ülkeye ve borsaya açılma düşüncesini açıkça ortaya koyuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu