HaberlerXRP

Ripple (XRP) Japonya Borsası Tarafından Delist Edildi

XRP BITBOX borsası tarafından delist edildi.

Şüphesiz 2019 yılına damga vuran ve en çok tepkiyi çeken kripto paraların başında XRP geliyor. Özellikle ülkemizde de çok yatırımcısı olması ve son iki senenin en düşük seviyelerini görmesi ile birçok tepkinin hedefinde olan Ripple şirketinin kripto parası XRP, son 24 saate yatırımcısını memnun edecek şekilde yükselişler yaşadı.

Binance Futures borsasında listelenmesinden sonra ivme yakalayan XRP, 0,215 dolar seviyelerine kadar yükselerek yatırımcısına toplamda yüzde 12’ye yakın kazanç sağladı.

İlgili Haber
Binance'ten Ripple Yatırımcılarını Sevindirecek Haber! XRP Fiyatı Yüzde 10 Arttı!

Bu bağlanma borsa listelenmelerinin ve delist (listeden çıkarma) işlemlerinin ne kadar fiyatta belirleyici olduğu gözler önüne serilmiş oldu.

Japonya’nın iletişim devlerinden olan LINE’ın kripto para borsası BITBOX ise bugün yaptığı bir açıklama ile XRP’yi borsadan delist ettiklerini açıkladı. Yetersiz altyapı ve talep azlığı gibi etkenler gerekçe olarak gösterilse de XRP’nin özellikle Japonya’da çok ciddi bir hacmi olduğu biliniyor.

Her ne kadar bu olay Ripple için olumsuz olsa da BITBOX borsası çok ciddi hacimli bir borsa olmadığı için XRP fiyatı bu durumdan olumsuz etkilenmeyecektir diye tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu