blank
HaberlerKripto ParaXRP

Ripple (XRP) Kurbanlarının Sayısı Hızla Artıyor !

Dolandırıcılar XRP cüzdanlarının peşini bırakmıyor.

Her geçen gün yeni bir dolandırıcılık haberi paylaşıyoruz. Son dönemde dolandırıcılar XRPyatırımcılarını hedef almış durumda.

XRP Forensics, Twitter’dan yaptığı duyuruda dolandırıcıların XRP içeren donanım cüzdanlarını hedef aldıklarını ve son 48 saatte, 20 den fazla kullanıcının donanım cüzdanının ele geçirildiğini paylaştı.

Endişeli yatırımcılar kayıp parayı bildirdikten sonra dolandırıcıların parayı akladığını belirtiyor. XRP Forensic’e göre, yılbaşından beri XRP yatırımcılarını hedef alan dolandırıcılar, pazarın yükselmesiyle birlikte daha profesyonel hale geldiler.

Yatırımcıların özellikle pazara girerken çok karlı teklifler konusunda dikkatli olması gerekiyor. Size çok karlı gelen ve sizi aldatmaya yönelik profesyonelce hazırlanmış görsellerin %90’ının dolandırıcılık olduğu belirtiliyor.

Tanımadığınız kişilerden gelen mailleri açmamanız özelikle öneriliyor. Donanım cüzdan sahiplerinin 24 kelimelik güvenlik ifadelerini paylaşmaları gereken hiçbir topluluk kripto ödüllerine katılmamaları gerektiği hatırlatılıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu