Kripto HaberleriHaberler"Ripple (XRP) sene sonu 1 dolar olacak"

“Ripple (XRP) sene sonu 1 dolar olacak”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Özellikle kripto para piyasasının hareketlenmesinden sonra ardı ardına taminlerde bulunan analistler, yükselişten sonra tahmin yaptıkları için birçok kişinin eleştirisine maruz kalıyor.

Bu tahminlere bir yenisi eklendi ve dünyanın önde gelen bağımsız finans danışmanlık şirketi olan deVere Group CEO’su olan Nigel Green, kripto paralar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Green ilerleyen dönemlerde Ripple (XRP) kullanımının hızla artacağını ve hemen hemen dünyanın bütün bölgelerinde kullanılacağını ifade etti ve sözlerine şu şekilde devam etti:

Son birkaç haftadır kripto para piyasalarında yukarı yönlü bir hareket var. Bu hareketin öncüsü hiç şüphesiz Ripple. Kripto para dünyanın ihtiyacı olan bir teknoloji ve paranın geleceğidir. Ripple bu süreçte kurum ve bireyler için son derece kullanışlı olduğunu kanıtladı.”

Sözlerinne devam eden Green, bu düşüncesine bağlı olarak dünyada Ripple kullanımının yaygınlaşacağını ve XRP fiyatının bu yıl sonuna kadar 1 doların üzerine çıkacağını ifade etti. “Küresel para transferlerini sağlama konusunda üst düzey bir konuma doğru ilerleyen Ripple yakın zamanda kendine giderek büyüyen bir pazar bulacak.” şeklinde konuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları